Przeprowadzki Czeladź

Jako doświadczona firma na rynku przeprowadzek oferujemy usługi najwyższej jakości. Posiadamy odpowiednią wiedzę, sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników którzy dokonają przeprowadzki w Czeladzi. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje powodzenie całej operacji, dzięki czemu nasi klienci śpią spokojnie, podczas gdy my wykonujemy swoje zadanie. 

Od 2008 roku świadczymy usługi transportowe naszym klientom. Przez ten czas wykonujemy usługi transportu mienia jak przewóz wartościowych czy trudnych do transportu rzeczy dla klientów oraz standardową przeprowadzkę. Usługi transportowe naszej firmy przeznaczone są dla osób fizycznych oraz firm zarówno w kraju jak i za granicą. 

Przeprowadzka do nowego mieszkania to wymagające zadanie, szczególnie gdy odbywa się do innego miasta. Używamy w naszej pracy specjalistycznych narzędzi i samochodów, dlatego transport mebli, sprzętu RTV czy AGD oraz wartościowych rzeczy jest przeprowadzany w sposób bezpieczny. Na usługi transportowe świadczymy profesjonalną pomoc. Warto zostać naszym klientem!

Wybierz usługi z naszej oferty i zadzwoń lub korzystając z formularza w dziale kontakt wyślij wiadomość na nasz adres email w celu poznania jaki jest cennik usług które chcesz znam zlecić. W wiadomości e mail napisz szczegóły zlecenia usług zgodnie z Twoimi potrzebami. W odpowiedzi na Państwa wiadomość prześlemy ceny w zakresie wymaganych usług, w razie potrzeby możemy skontaktować się przez telefon.

Dzielnice Czeladzi:

Świadczymy usługi Przeprowadzki Czeladź w każdej dzielnicy Czeladzi: Brazylia, Czeladź, Kolonia Małobądz, Kolonia Rożka, Madera, Piaski.

przeprowadzki krajowe

Oferowane usługi

Nasze usługi są kompleksowe. Dlatego poza szybkimi przeprowadzkami oferujemy usługi transportowe, wynajem aut z kierowcą, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy z mieszkań, strychów, piwnic, przeprowadzki firm i usługi sprzątające.

Usługi transportowe

Dysponujemy nowoczesna flotą samochodów o różnej ładowności i przestrzeni bagażowej, które są przystosowane do przewozu mebli. Przewożone rzeczy są zabezpieczone na czas transportu tak aby nie uległy uszkodzeniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta firmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Obszar działania

Przeprowadzki szybko, tanio i bezpiecznie realizujemy na terenie takich miast jak: Sosnowiec, Jaworzno, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie.